Półkolonie w szkole

Szanowni Państwo,

po raz kolejny organizujemy półkolonie w szkole. Tym razem proponujemy Państwa dzieciom zajęcia tylko w pierwszym tygodniu ferii zimowych od 16.01.2023 roku do 20.01.2023 roku w godzinach od 8.00 do 15.00.

W programie przewidujemy zajęcia plastyczne, sportowe na sali gimnastycznej, na basenie, udział w zajęciach warsztatowych w Muzeum Historii Katowic, w Teatrze Czarnego Tła w Chorzowie, Bibliotece Miejskiej w Katowicach przy ul. Gliwickiej, wyjście do kina, udział w seansie popularno-naukowym w Planetarium Śląskim w Chorzowie.

Koszt półkolonii wynosi 60 zł. od dziecka.

Szczegółowy plan będzie dostępny w czwartek 5.01.2023 roku na stronie internetowej szkoły.

Karta kwalifikacyjna wraz z wymaganymi dokumentami jest dostepna na portierni.

Posiadamy jedynie 30 miejsc. O kolejności przyjęć decyduje kolejność złożonych kart.

Podczas półkolonii istnieje możliwość zapewnienia dziecku obiadu. W tej sprawie proszę o kontakt z intendentką szkoły.

Kinga Wójcik

Kierownik wypoczynku