Wykaz zajęć pozalekcyjnych

  Wykaz zajęć prowadzonych w ramach Środowiskowego Programu Profilaktycznego „Przyjazna Dziesiątka”

  w terminie od 28 lutego do 10 czerwca 2022 roku w Szkole Podstawowej nr 10 im. Marii Curie-Skłodowskiej w Katowicach

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

Nazwa zajęć

Prowadzący

Przeznaczone dla klas

Terminy

Godziny

Sala

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

dla klasy I a

mgr Katarzyna Szymonek

I a

Wtorek:

8.03.2022, 22.03.2022, 5.04.2022, 26.04.2022, 17.05.2022, 31.05.2022

14.00 – 15.00

42

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawczedla klasy II a, II b

mgr Magdalena Stelmach

II a, II b

Środa:

9.03.2022, 23.03.2022, 13.04.2022, 27.04.2022, 11.05.2022, 25.05.2022

13.00 – 14.00

37

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawczedla klasy III a

mgr Dominika Przybył

III a

Środa:

09.03.2022, 23.03.2022, 06.04.2022, 27.04.2022, 11.05.2022, 08.06.2022

14.00 – 15.00

41

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawczez języka polskiego

mgr Anna Zarychta

V a

Środa

14.00 – 14.30

32

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka angielskiego

mgr Justyna Poks

V a, VI a

Czwartek co dwa tygodnie

14.00 – 14.45

27

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki

mgr Monika Schroeter

VI a

Wtorek:

15.03.2022, 12.04.2022, 10.05.2022

7.45 – 8.45

12

 

 

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki

mgr Monika Schroeter

VIII b

Wtorek:

15.03.2022, 12.04.2022, 10.05.2022

14.45 – 15.45

27

 

 

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki

mgr Sabina Celder-Dudek

IV a, V a

Piątek:

4.03.2022, 18.03.2022, 1.04.2022, 22.04.2022, 6.05.2022, 20.05.2022

14.00 – 14.30

32

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki

mgr Sabina Celder-Dudek

VII a, VIII a

1.03.2022, 5.04.2022, 17.05.2022

 

15.40 – 16.40

46

 

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka angielskiego

mgr Agnieszka Roj

IV

Poniedziałek:

28.02.2022, 7.03.2022, 14.03.2022, 21.03.2022, 28.03.2022, 4.04.2022, 11.04.2022, 25.04.2022, 9.05.2022, 16.05.2022, 23.05.2022, 30.05.2022

14.00 – 14.30

31

Zajęcia terapeutyczne

Nazwa zajęć

Prowadzący

Przeznaczone dla klas

Terminy

Godziny

Sala

Zajęcia logopedyczne

mgr Katarzyna Szymonek

I - V

Środa:

2.03.2022, 9.03.2022, 16.03.2022,  23.03.2022, 30.03.2022, 6.04.2022  13.04.2022, 20.04.2022, 27.04.2022

11.05.2022, 18.05.2022, 8.06.2022

14.00 -15.00

42

Arteterapia

mgr Dominika Przybył

II - V

Czwartek:

10.03.2022, 24.03.2022, 07.04.2022, 21.04.2022, 12.05.2022

14.00 – 15.00

41

 

 

Zajęcia o charakterze korekcyjno-kompensacyjnym

mgr Barbara Heppa-Chudy

I, II

Wtorek:

1.03.2022, 8.03.2022, 15.03.2022, 22.03.2022, 29.03.2022, 5.04.2022, 12.04.2022, 26.04.2022, 10.05.2022, 17.05.2022, 24.05.2022, 31.05.2022

12.00 – 12.30

1

Zajęcia  ruchowe z elementami integracji sensorycznej

mgr Iwona Dyrda-Zaradna

I - III

Środa:

9.03.2022, 16.03.2022, 23.03.2022,  30.03.2022, 6.04.2022, 13.04.2022,  20.04.2022, 27.04.2022, 4.05.2022  11.05.2022, 18.05.2022, 8.06.2022

14.50 – 15.50

sala gimnastyczna

Zajęcia sportowe

Nazwa zajęć

Prowadzący

Przeznaczone dla klas

Terminy

Godziny

Sala

„Mali pływacy” nauka pływania

mgr Michalina Czaja

II - III

Czwartek

14.00 – 15.00

basen

 

 

„Soccer play and fun”

mgr Patrycja Luty

I, II

Wtorek

13.00 – 14.00

sala gimnastyczna/

boisko

 

Zajęcia artystyczne

Nazwa zajęć

Prowadzący

Przeznaczone dla klas

Terminy

Godziny

Sala

„Ze sztuką na ty” – zajęcia artystyczne

 

mgr Dominika Przybył

III a

Środa:

02.03.2022, 16.03.2022, 30.03.2022, 13.04.2022, 04.05.2022, 18.05.2022

14.00 – 15.00

41

Warsztaty rękodzieła artystycznego

mgr Beata Marcinek

IV - V

Czwartek:

10.03.2022, 24.03.2022, 7.04.2022, 21.04.2022, 5.05.2022, 19.05.2022

14.00 – 15.00

32

Zajęcia przedmiotowe

Nazwa zajęć

Prowadzący

Przeznaczone dla klas

Terminy

Godziny

Sala

"Szkoła pisania"-zajęcia rozwijające umiejętności pisania twórczego

mgr Katarzyna Kołodziej-Białas

VI, VIII

8.03.2022, 22.03.2022, 29.03.2022, 05.04.2022, 10.05.2022, 17.05.2022, 07.06.2022   

 

14.50 – 15.50

26

Zajęcia z języka polskiego

mgr Ewa Czarniecka 

VIII

Poniedziałek:

14.03.2022, 11.04.2022,  25.04.2022,

9.05. 2022, 16.05.2022, 30.05.2022,         6.06.2022

8.40 – 9.40

44

Zajęcia z języka polskiego

mgr Ewa Czarniecka 

VIII

Środa:

27.04.2022, 18.05.2022

14.00 – 15.00

31

Zajęcia z języka niemieckiego

mgr Agnieszka Roj

VI

Środa

14.00 – 14.45

12

 

 

Zajęcia z języka niemieckiego

mgr Agnieszka Roj

V

Piątek

14.00 – 14.45

32

 

 

Zajęcia z języka angielskiego

mgr Agnieszka Roj

II

Poniedziałek:

28.02.2022, 7.03.2022, 14.03.2022, 21.03.2022, 28.03.2022, 4.04.2022, 11.04.2022, 25.04.2022, 9.05.2022, 16.05.2022, 23.05.2022, 30.05.2022

13.00 – 13.45

38

Zajęcia matematyczne:

„Świat doświadczeń”

mgr Sabina Celder-Dudek

IV – VIII

8.03.2022, 12.04.2022, 24.05.2022

 

15.40 – 16.40

30

 

 

Zajęcia matematyczne:

„Liga zadaniowa”

mgr Sabina Celder-Dudek

IV – VIII

15.03.2022, 26.04.2022, 31.05.2022

15.40 – 16.40

30

 

 

Zajęcia matematyczne:

„Kącik przyjaciół”

mgr Sabina Celder-Dudek

IV – VIII

22.03.2022, 10.05.2022, 7.06.2022

 

15.40 – 16.40

30

W świecie komputerów – kółko informatyczne

mgr Kinga Wójcik

IV - V

Czwartek:

17.03.2022, 31.03.2022, 14.04.2022, 28.04.2022, 19.05.2022, 31.05.2022

14.00 – 15.00

28

Zajęcia krajoznawczo-turystyczno-edukacyjne

Nazwa zajęć

Prowadzący

Przeznaczone dla klas

Terminy

Godziny

Sala

„Klub tropicieli Przygód:

mgr Barbara Heppa-Chudy

mgr Agata Hałasa

I-VI

Termin wycieczki będzie określony

w późniejszym terminie

-

-

„Klub odkrywców”

mgr Kinga Wójcik

IV, V

Terminy wycieczek, wyjść będzie określony w późniejszym terminie

-

-

 

 

 

Autor: Kinga Wójcik
NA GÓRĘ