Konkurs mitologiczny

W środę 13 marca odbył się konkurs mitologiczny"Z wizytą na Olimpie", w którym wzięli udział uczniowie klasy V A i V B pod opieką pani Bożeny Wierus, Katarzyny Kołodziej-Białas i Ewy Czarnieckiej. Cztery kilkuosobowe grupy zaprezentowały scenki przedstawiające wybrane postaci ze świata mitologii. Wśród nich znalazły się Kora - Persefona, Demeter, Helios, Hades, czy tez Posejdon.
Uczniowie przygotowali scenografię, wykorzystali konieczne rekwizyty.
Druga część konkursu polegała na wykonaniu zadań o tematyce mitologicznej. Rebusy, krzyżówki, test- ich rozwiązanie pozwoliło na wyłonienie czteroosobowego zespołu, który będzie reprezentował naszą szkołę w konkursie międzyszkolnym.

Podobnie jak w roku ubiegłym konkurs odbędzie  w Szkole Podstawowej nr 5. Zespół tworzą:
Rebecca Nguyen, Vanessa Nguyen, Sylwia Sworobowicz i Jakub Kurek.

Życzymy powodzenia.