Głosujcie na łazienki klasy 1

Na początku kwietnia klasa 1a w ramach programu edukacyjnego "Czyściochowa Akademia" brała udział w kolejnych zajęciach na temat pielęgnacji i ochrony skóry. Uczniowie zobaczyli film "Jak mydło pokonuje bród". Dowiedzieli się, że skóra to warstwa hydrolipidowa, jak działają środki do higieny, dlaczego używamy kremu do rąk. W domach natomiast uczniowie wykonywali doświadczenia pokazujące, jak to się dzieje, że mydło usuwa bród.

Jednak najważniejszym wyzwaniem postawionym przed klasą, a zrazem zadaniem konkursowym  było wykonanie makiety łazienki z opakowań po kosmetykach.

Dzisiaj możemy się pochwalić naszymi pracami i zachęcić do głosowania na naszą klasę. Zwycięska klasa może wygrać pokaz eksperymentów lub zestaw gier. Termin głosowania od 1 do 31 maja.

Jeżeli spodobały Wam się nasze prace, głosujcie :) Poniżej link do głosowania :

Czekamy na Wasze głosy - uczniowie klasy 1a wraz z wychowawczynią

Autor: Aneta Tomica