Akcja POMAGAM

Szanowni Państwo!
Serdecznie zapraszam do udziału dzieci w kolejnej akcji związanej z pomaganiem, wolontariatem, ale i dobrą zabawą.

Od czwartku - 21.10.2021 roku do środy 27.10.2021 roku ruszamy ze zbiórką nowych rzeczy, które mogą umilić czas dzieciom przebywającym na oddziałach onkologicznych w Szpitalu Wojewódzkim w Lublinie. Mogą to być maskotki, podusie, klocki, gry, puzzle, kolorowanki itp. Dary wraz z karteczką z imieniem i nazwiskiem ucznia proszę składać na portierni.

Akcja powiązana jest z Ogólnopolskim Charytatywnym Dniem w Piżamach - Obudź w sobie Anioła.

Dzień w Piżamach - to część ogólnopolskiego wydarzenia, który organizuje Fundacja "Gdy Liczy się Czas".

Dlatego w naszej szkole w piątek 22.10.2021 zorganizowany będzie dzień piżamowy.

Uczniowie mogą mieć na sobie dowolny element piżamy.

Przebranie w tym dniu zwalnia z pytania.

Autor: Patrycja Luty