Promujemy Mistrzostwa Świata w siatkówce

Dnia 14 grudnia 2011 r. uczniowie Naszej Szkoły uczestniczyli w Inauguracji Akcji promującej Mistrzostwa Świata w siatkówce mężczyzn 2014.

W małej hali katowickiego Spodka ponad 300-tu uczniów katowickich szkół podstawowych oraz gimnazjalnych, było świadkami wielu atrakcji związanych z siatkówką. Sami również mogli wziąć czynny udział w imprezie. Uczniowie mieli zaszczyt spotkać znanych zawodników i trenerów.  Do Katowic przyjechali m.in. Waldemar Wspaniały, Włodzimierz Sadalski, Alojzy Świderek, Magdalena Śliwa. Nie zabrakło również gwiazd ze świata kultury. Swoją obecnością imprezę zaszczyciły związane z Katowicami gwiazdy sceny i estrady m.in. Anna Guzik oraz Michał Nowak i Łukasz Kożuch z zespołu Feel.