Wizyta przedszkolaków

27 marca 2013 roku do naszej szkoły przybyły dzieci z Miejskiego Przedszkola nr 9 w Katowicach wraz z nauczycielkami. Dzielni przedszkolacy odwiedzili uczniów z klasy II b i wraz z nimi wzięli udział w Turnieju Wielkanocnym.

Dzieci zostały podzielone na 5-osobowe grupy składające się z uczniów oraz przedszkolaków.  Dzieci bardzo chętnie wywiązywały się z każdego zadania, odpowiadały na pytania i współpracowały podczas wykonywania pracy plastycznej.  Wykazały się spostrzegawczością, znajomością tradycji wielkanocnych oraz umiejętnościami plastycznymi podczas wykonywania wielkanocnej pisanki. Wspólnej pracy towarzyszyła miła atmosfera oraz uśmiechy na twarzy wszystkich dzieci oraz nauczycieli. Ciężko było wyłonić zwycięską grupę, gdyż uzyskały one podobne wyniki. Na zakończenie każdy uczestnik spotkania mógł poczęstować się cukierkami, które zdobywał na kolejnych etapach turnieju.

Po wspólnych życzeniach na nadchodzące święta grupa odważnych cztero i pięciolatków wróciła do przedszkola.

Izabela Zielińska